Tahkim

Eğitim

Arabuluculuk

Uzmanlık alanlarında arabuluculuk eğitimi

Arabuluculuk becerileri eğitimi

Müzakere becerileri eğitimi

Uyuşmazlık çözümü beceri eğitimi

İşyeri arabuluculuk becerileri eğitimi

Arabuluculukta etik kurallar

EĞİTİM PROGRAMI

Arabuluculuk Süreci Nasıl İşler ?

Kişiler arasında hak kaybı olmadan iki tarafında mutlu olabileceği çözümler sağlar

Arabuluculuk

“Arabuluculuk, hukuk sistemi gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılan bir “Alternatif uyuşmazlık çözümü” yöntemidir. Arabuluculuk; tarafların içinde bulundukları uyuşmazlığı tarafsız bir üçüncü kişi yardımı ile mahkemeye gitmeden ya da mahkeme yönlendirmesiyle çözmelerinde kullanabilecekleri bir yöntemdir.”

Ticari Uyuşmazlıklar

Tüketici Davaları

İş Hukuku Uyuşmazlıkları

Taşınmazlara İlişkin Problemler

Marka ve Patent Davaları

Hizmetler

 • Eğitim

  Çoğunluğu akedemisyen ve arabuluculuk eğitmeni olan kadromuz ile vermekte olduğumuz eğitimlerimiz hukukçuların ve profesyonel iş dünyası mensuplarının hizmetindeyiz.

 • Arabuluculuk

  Arabuluculuk Mevzuatının çerçevesini belirleyen Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu 7/6/2012 tarihinde ve 6325 kanun numarası ile kabul edilmiş, Resmi Gazetenin 22.06.2012 tarihli sayısında yayınlanarak yürürlüğe girmiştir

 • Tahkim - Uyuşmazluk Çözümleri

  Tahkim, taraflar arasında çıkan uyuşmazlıkların devletin resmi yargı organları yerine, kendileri tarafından belirlenen hakemlerce çözümlendiği bir uyuşmazlık çözüm yöntemidir

 • İş Hukukunda Arabuluculuk

  Resmi Gazetenin 25.10.2017 tarihli sayısında yayınlanmış ve 01.01.2018 tarihinden itibaren yürürlüğe girmiştir. İş Mahkemeleri Kanununa paralel olarak, arabulucuların uzmanlık alanları ve uzmanlığa ilişkin usul ve esaslar Daire Başkanlığı tarafından belirlenmiştir.